fot.bliskiekadry.pl kwiaty: Patykwia

fot.bliskiekadry.pl

kwiaty: Patykwia

Najlepiej wyrażam się przez moją pracę i podczas spotkań z klientkami, więc wsparłam się tutaj opisem pod przygotowaną przeze mnie stylizacją do sesji zdjęciowe dla jednego z magazynów ślubnych.

"Perfekcyjne połączenie śląskiego profesjonalizmu oraz umiłowania porządku z finezją i artystyczną duszą.

Wykształcenie skłaniające się ku dyplomacji oraz przyglądanie się wielu kulturom-dzięki pracy w agencji prasowo-fotograficznej w Paryżu, zaowocowało indywidualnym podejściem do każdej klientki i otwartością na jej potrzeby, kaprysy i niepowtarzalny styl.

Współpraca z włoskimi stylistami ślubnymi oraz wytrwałe podnoszenie kwalifikacji- zwłaszcza kosmetyka, kosmetologia i wizaż znalazło wyraz w niekonwencjonalnym podejściu do makijażu, fryzur i wizerunku przygotowywanej przez nią kobiety.

O niepowtarzalności tworzonych przez nią kreacji stanowią zdolność widzenia kolorów w wielu barwach, prawdziwa pasja i konsekwencja w kreowaniu wizerunku.

Prywatnie: mama wesołej Tosi,kochająca żona Tomasza i dobra dusza potrafiąca wyciągnąć pomocną dłoń do wszelkiego stworzenia w potrzebie-o czym przekonały się przygarnięte koty: Ed, Szymon i Miecia".

 

Na kilka słów ode mnie o makijażach i ślubnych stylizacjach zapraszam na bloga.

Chciałabym, był on miejscem spotkań z Pannami Młodymi, z którymi miałam przyjemność być w Ich Wielkim Dniu. Opisując makijaże i fryzury chcę powspominać, ale także zainspirować przyszłe Młode Panie, z którymi mam nadzieję przeżywać Dzień Ślubu w przyszłości.

Do zobaczenia zatem.