Stylizacja brwi-temat ważny szczególnie w aspekcie makijażu ślubnego

Brwi mają znaczenie. To wie każda z nas. Nie jest istotne, czy w zgodzie z trendami, cienkie czy grube, o łuku łagodnym, czy na "jaskółkę".

Mają upiększać oprawę oczu. Dlatego już na spotkaniu próbnym wspólnie ustalamy "strategię" dotyczącą brwi.Najczęściej namawiam, by zapuszczać.Wtedy na spotkaniu pielęgnacyjnym skóry twarzy nadaję im piękny kształt.

Czasem jednak brakuje jednego elementu, czyli wyrównania kolorytu włosków, przyciemnienie tych bardzo jasnych, by uzyskać idealną linię.

My Polki najczęściej mamy  jasną cerę-niezależnie od odcienia włosów. Zbyt ciemne brwi jakie mogą pojawić się po tradycyjnym zabiegu koloryzacji henną niejednokrotnie odstraszają panny.Ja sama nie polecałam takiego zabiegu przed ślubem-wolałam posiłkować się swoja paletą specjalnych cieni do stylizacji brwi.

Jednakże odkryłam henny pielęgnacyjne z dodatkiem olejków z orzeszków ziemnych i lanoliny, które pielęgnują włoski, a co najważniejsze mają pełna gamę odcieni. Od czekoladowego brązu, przez delikatniejszy, aż po naturalny dla blondynek. 

Zapraszam do gabinetu Bio&Beauty.